אנפה בית ספר לשחייה > שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

מה המטרה של קורס הרגלי מים? (גילאי 3-5)

קורס הרגלי מים מעניק לילד/ה חוויה ראשונית חיובית עם עולם המים- זוהי המטרה העיקרית. לצד זה, יתרונות רבים כגון חיזוק הביטחון עצמי, העצמה, התגברות על פחד וכדומה. יש לשים לב שפעילות במים רדודים אינה שחייה רציפה מלאה משום שגיל הילדים אינו מאפשר זאת. הקורס מותאם גיל ולכן לומדים לצלול, לקפוץ, לשחק, להכניס את הראש, לצוף וכדומה. כמו כן, לימוד ראשוני בסיסי של תנועת החץ, נשימות ותנועות גוף.

האם לאחר קורס שחייה הילד/ה שלי ידע/תדע לשחות?

לרוב, אין אפשרות להבטיח ב-100% שכך יקרה. לכל ילד/ה קצב התקדמות אחר, יכולות שונות, צרכים שונים וכו'. יחד עם זאת, אנו עושים את המירב והמיטב מבחינה מקצועית ומבחינה מנטאלית שילדיכם יסיים את הקורס בצורה המיטבית ובסופו של תהליך ידע לשחות שחייה רציפה ומלאה.

כמה ילדים בקבוצה ומה משך זמן השיעור?

קורסי השחייה שלנו מתקיימים בקבוצות קטנות מאוד ומאופיינות ביחס אישי לכל תלמיד ותלמיד. קבוצות של עד 5 ילדים בקורסי הטופ קידס (גילאי 5-8) וקסם של שחייה (3-5). משך זמן השיעור הוא 30 דק'.

האם מתקיימים חוגי שחייה במהלך השנה? האם ניתן להירשם פעם בשבוע?

חוג שחייה שנתי מתקיים כמו כל חוג, מספטמבר עד יוני-יולי. חוגי השחייה בדרך כלל מתקיימים פעמיים בשבוע, בימים ושעות שנקבעים מראש. חוג השחייה מיועד לילדים עם רקע בשחייה שיודעים לשחות לפחות סגנון מלא אחד. מתקיימים מבחני קבלה. לשיקול דעת המדריך המקצועי אם ילד/ה יוכלו להשתלב פעם בשבוע.

האם קיימים שיעורים פרטניים או זוגיים?

בהחלט. ניתן לרכוש "חבילת שיעורים" בתיאום מראש.

מה צריך להביא לקורס? האם ניתן לאכול לפני תחילת השיעור?

משקפת, בגד ים, כובע ים או שיער אסוף לבעלי שיער ארוך. אין צורך להביא מצופים. מומלץ לא לאכול ארוחה כבדה ומלאה אלא משהו קל מאוד. בשחייה אנו במצב שכיבה ולעיתים יכולה להיגרם תחושת אי נוחות עד למצבים של הקאה.

האם יש חנייה במקום?

בהחלט. ישנה חנייה מסודרת של הקאנטרי ובנוסף מקומות חנייה מסביב ובמרכז המסחרי הצמוד.

האם המדריכים מוסמכים? האם יש ביטוח?

כל מדריכי השחייה שלנו הם מוסמכים בעלי תעודה. יתרה מכך, הם מנוסים ובעלי כישורים מתאימים ללימוד שחייה. רוב אנשי הסגל הם עובדי הוראה, מורים לחינוך גופני ועובדים עם ילדים בשוטף. בית הספר לשחייה אנפה מבטח את כלל עובדיו ותלמידיו בביטוחים הרלוונטיים לפעילות זו קרי ביטוח חבות מעבידים, אחריות מקצועית וצד ג'.

כיצד ניתן ליצור עמכם קשר?

באמצעות מספר דרכים. מייל, ווטסאפ, אתר אינטרנט, רשתות חברתיות, שיחה, וכדומה. אנו מנגישים עבורכם מערכת רישום דיגיטלית מתקדמת ואתר אינטרנט משודרג. ינתן מענה לכל פנייה ובכל מצב, גם אם המענה אינו מיידי, אנו מחויבים לחזור ללקוח. השירות, האיכות והמקצועיות מהווים עבורנו אבן יסוד.

האם ניתן להגיע לשיעור ניסיון?

ניתן להגיע לשיעור ניסיון בקורסים השנתיים בלבד ובתיאום מראש.

האם ניתן לבטל את הקורס/חוג?

ניתן לבטל לפי מדיניות תנאי הביטול המופיעים באתר.
שלום